Vítáme Vás na stránkách kapely Turbo Revival Morava.


Na vaše veřejné i soukromé akce nabízíme hudební vystoupení kapely Turbo Revival Morava obsahující největší hity plzeňské rockové legendy, skupiny Turbo.
Během našeho koncertu zazní skladby od dob působení původního lídra skupiny, skvělého hudebního skladatele, kytaristy a zpěváka Richarda Kibice, až po současnost. Pocházíme ze samého srdce Moravy, pár kilometrů od Olomouce. Naše vystoupení můžeme samozřejmě ozvučit i vlastní aparaturou se zvukařem, nebo vám zajistit dvojkoncert společně s žánrově i dobově podobnou kapelou Katapult Cover band.
V případě zájmu o vystoupení kapely Turbo Revival Morava či jakýchkoli dotazů, nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi vám obratem sdělíme veškeré bližší informace.

Kapelu Turbo Revival Morava tvoří trojice zkušených muzikantů z olomoucka, doplněná o klávesistu až z jihu Slovenska. Všichni členové působili dlouhá léta v různých rockových seskupeních, z nichž některá stále brázdí domácí i zahraniční pódia. Za zmínku stojí např. kapely A.M.Úlet, Katapult Cover Band, Dream of Floyd nebo Marion.

Hlavní postavou kapely je zpěvák a kytarista Zdeněk Dobrý.  Klávesové nástroje skvěle ovládá absolvent konzervatoře a bývalý člen několika slovenských kapel – Juraj Kosiba. Na basovou kytaru hraje Václav “ Huho “ Vašek, a bicí nástroje obsluhuje Pavel Bečica.

Program kapely Turbo Revival Morava v současné době trvá cca 90 minut a obsahuje jak největší hity ze začátků a dob největší slávy kapely Turbo, tak i nejúspěšnější skladby ze současnosti. Samozřejmostí jsou v repertáru skupiny Turbo Revival Morava skladby, které Turbo utvořily, jako např. Chtěl jsem mít, Hráč, Krásným dívkám nebo skladba věnovaná přímo Richardu Kibicovi – Je to jízda. Z těch novějších nechybí např. Bludičky snů, Vrať se do snů nebo krásný ploužák Motýl a svíce.